BİZE ULAŞIN

Haberler

mtosbeml

TARSUS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OKULUMUZA ZİYARETTE BULUNDU

- +

Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ve Tarsus Üniversitesi arasında “İşbirliği Protokolü” imzalamak üzere bölgeye gelen Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın okulumuzu ziyaret etti.
Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli beraberinde Tarsus Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Aydın, Tarsus Üniversitesi Havacılık ve Uzay Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Kasım Ocakoğlu, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Öğretim Üyesi Dr. Veysel Alcan ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Osman Özkendir katılım sağladılar.
Okulumuz kodlama sınıfı, atölye ve laboratuvarlarını gezen heyet, öğretmen ve öğrencilerimizden yürüttükleri gaziantep escort projelerle ilgili bilgi aldılar. Öğrencilerimizin yaptığı model uçağı görme fırsatı bulan heyet, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli’den Ekim ayında Mersin’de düzenlenen FRC Robotik OffSeason sürecinde yaşanan heyecanı dinlediler. Heyet, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerini belirterek okulumuzdan ayrıldı.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.